MalayArabicChinese (Simplified)English
 
 
 
 
A
A
A
JKR Johor
PAUTAN LAIN


ALAMAT, TELEFON & E-MEL

IBU PEJABAT :
Tingkat 4, Bangunan Dato' Abdul Rahman Andak Kota Iskandar, 79582 Nusajaya, Johor.
Tel : (07)-2666987/88 Fax : (07)-2661623/24

 
 

dp

Dato' Ir. Hj. Abu Bakar bin Ahmad
Pengarah

Tel : (07)-2666987
E-mail: abakara@jkr.gov.my

 

Ir. Hj. Asri Bin Hj. Arjan
Timbalan Pengarah

Tel : (07)-2666987
E-mail: asriarjan@jkr.gov.my


KETUA BAHAGIAN

SENGGARA ASET NEGERI & PROJEK KHAS

Haji Mahadi bin Latiff
Pengurus Besar Kanan Pembinaan

Tel : (07)-2666987
E-mail:  
mahadi@jkr.gov.my

PENGURUSAN KORPORAT

Hj. Mohamad Salleh Bin Abu Bakar
Ketua Penolong Pengarah Kanan

Tel : (07)-2666987
E-mail: MDSallehAB@jkr.gov.my

ELEKTRIK

Haji Mohd. Rashid bin Ishak 
Ketua Penolong Pengarah Kanan (Elektrik)

Tel : (07)-2244397/8
Fax : (07)-2236458
E-mail: MRashid@jkr.gov.my

MEKANIKAL

Ir. Malek Bin Hashim
Ketua Penolong Pengarah (Mekanikal)

Tel : (07)-2241137
Fax : (07)-2241041
E-mail:
MalekH@jkr.gov.my

BANGUNAN

Ir. Haji Khalid Bin Omar
Ketua Penolong Pengarah (Bangunan)

Tel : (07)-2667066
Fax : (07)-2661630

E-mail : Khalid_omar@jkr.gov.my

JALAN

Hj. Jamaludin Bin A.Rahim
Ketua Penolong Pengarah (Jalan)

Tel : (07)-2666987
Fax : (07)-2661811
E-mail:
jamaludinar@jkr.gov.my

ARKITEK


Hjh. Zabidah Binti Ahmad
Ketua Penolong Pengarah (Arkitek)

Tel : (07)-2666987
E-mail: zabidaha@jkr.gov.my 

UKUR BAHAN

Sr. Hjh Zaiha Binti Ariffin
Ketua Penolong Pengarah (Ukur Bahan)

Tel : (07)-2666987 
Fax : (07)-2243302 
E-mail :

SENGGARA

Hjh. Sabariah Binti Othman
Ketua Penolong Pengarah Senggara

Tel : (07)-2666987
E-mail:
SabariahO@jkr.gov.my

PENGURUSAN

Tn. Haji Abdull Jalil Bin Othman
Ketua Penolong Pengarah Pengurusan

 

 

Tel : (07)-2236387 
E-mail:
abjalil@johor.gov.my


JURUTERA DAERAH-DAERAH

JOHOR  BAHRU
 

Hj. Mohd. Said Bin Sidik 
Pejabat Jurutera Daerah, 
No. 677 Jalan Petri , 
80100 Johor Bahru.
MohdSaid@jkr.gov.my

Tel : (07)-2223133 
Fax : (07)-2223835 
Tel. JD : (07)-2231557
E-mail: johorbahru@jkr.gov.my

MUAR

Ramli Bin Osman
Pejabat Jurutera Daerah, 
Jalan Othman, 
84000 Muar, Johor
Ramli@jkr.gov.my

Tel : (06)-9521611 
Fax : (06)-9519611 
Tel : (06)-9521603
E-mail: muar@jkr.gov.my 

BATU PAHAT

Hadzeri Bin Hashim
Pejabat Jurutera Daerah, 

83009 Batu Pahat, Johor
haszeri@jkr.gov.my

Tel : (07)-4325700 
Fax : (07)-4321760 
Tel :(07)-4343428
E-mail: batupahat@jkr.gov.my

KLUANG

Hamdan Bin Ali 
Pejabat Jurutera Daerah, 
86000 Kluang. Johor

Tel : (07)-7724040 
Fax : (07)-7744030
Tel : (07)-7713530
E-mail: kluang@jkr.gov.my

SEGAMAT

Ir. Azizan bin Dahari
Pejabat Jurutera Daerah, 
Jalan Omar, 85000 Segamat, Johor.
azizan@jkr.gov.my

Tel : (07)-9314040 
Fax : (07)-9310333
Tel :(07)-931304
E-mail:
Segamat@jkr.gov.my

KOTA TINGGI

Sarihan Bin Johor
Pejabat Jurutera Daerah, 
Aras 5 ,Bang. Sultan Iskandar 881900 Kota Tinggi,. Johor
Sarihan@jkr.gov.my

Tel : (07)-8831040 
Fax : (07)-8831011
Tel :(07)-8838626
E-mail: kotatinggi@jkr.gov.my

PONTIAN

Ir. Ismail Bin Ibrahim
Pejabat Jurutera Daerah, 
Jalan Alsagoff, 
82000 Pontian, Johor

Tel : (07)-6871388 
Fax : (07)-687940
Tel : (07)-6871134 
E-mail : pontian@jkr.gov.my

MERSING

Mohammad Kamal Bin A Rahman
Pejabat Jurutera Daerah, 
Jalan Pancur, 
86800 Mersing, Johor
MKamalAR@jkr.gov.my

Tel : (07)-7994040 
Fax : (07)-7994877
Tel : (07)-7992848
E-mail : mersing@jkr.gov.my

LEDANG

En. Abu Bakar Bin Ibrahim
Pejabat Jurutera Daerah, 
Ledang
, Johor

Tel : (06)-9781350
Fax : (06)-9781350
Tel : (06) -

E-mail : ledang@jkr.gov.my

KULAI JAYA

Hj. Abdul Jalil Bin Abdul Wahab
Pejabat Jurutera Daerah, 
Kulai Jaya, Johor

Tel : (07)-6631294 
Fax : (07)-6631294
Tel : (07)-
E-mail : kulaijaya@jkr.gov.my


PENGUMUMAN

Pengurusan Laman Web JKR mengalu-alukan maklumat terkini dari Bahagian/Cawangan/Daerah.  Sebarang maklumat boleh disalurkan kepada johor@jkrjohor.gov.my. Kerjasama dari tuan/puan bagi menjayakan laman web JKR Johor ini amatlah dihargai.
 


Sila dapatkan ID dan Pasword dari Pegawai HRMIS Daerah dan Bahagian yang telah dilantik. Bantuan mendapatkan setting IE9 Sila Klik Disini...


GARIS PANDUAN PENGURUSAN KESELAMATAN SEKTOR AWAM MALAYSIA (MyMIS) Sila Klik Disini...

PAUTAN PILIHAN
Job Malaysia
kegagalan
"kegagalan dalam kemuliaan adalah lebih baik dari kejayaan dalam kehinaan" - pujangga